O nas

Emilia Lubańska

Emilia Lubańska

Wokal

Utalentowana główna wokalistka o słuchu absolutnym; charakteryzująca się ciemną, nieprzeciętną barwą głosu oraz niesamowitym i dobitnym przekazem emocji. Jako ośmiolatka śpiewała w Sali Kongresowej u boku Anny Jurksztowicz, Jacka Cygana, Wiktora Zborowskiego oraz Roberta Janowskiego. Emisję i technikę wokalną doskonaliła pracując z tak wybitnymi wokalistami jak Mariola Napieralska, Bartek Caboń, Magda Navarrete, Ewa Kossak, Piotr Hajduk oraz Monika Malec.

Marcin Tyma

Patryk Krajewski

Wokal

Patryk to 19-letni utalentowany wokalista i instrumentalista. Od ponad dziesięciu lat występuje na scenie, brał udział w wielu przeglądach i festiwalach na terenie całej Polski, wielokrotnie zdobywał główne nagrody i wyróżnienia. Jego największą pasją, z którą jednocześnie chce wiązać przyszłość, jest muzyka. Patryk tworzy własny repertuar i pisze teksty. Prowadzi również własny kanał na portalu YouTube, gdzie możecie znaleźć pięknie wykonane przez niego covery znanych piosenek.

Artur Maciejewski

Artur Maciejewski

Instrumenty klawiszowe, pianista, akordeonista

Współpracował z gwiazdami muzyki klasycznej jak i rozrywkowej (Vadim Brodski, Robert Gawlinski). Brał udział w wielu projektach muzycznych w Polsce (OPPA) i USA. W duecie ze skrzypaczką koncertował na Bliskim Wschodzie, w Puerto Rico i wielu krajach europejskich. W portfolio ma kontrakty muzyczne dla sieci RCCL, Carnival oraz Silver Sea.

Andrzej Zarębski

Mateusz Panasiuk

Perkusja

Absolwent klasy perkusji I i II st. PSM w Sochaczewie. Od najmłodszych lat uczestnik i laureat licznych konkursów oraz festiwali muzycznych w kraju i zagranicą. Jako perkusista zespołu rozrywkowego koncertował w Hiszpanii, Chorwacji i we Włoszech. Pasję muzyczną łączy z różnymi zainteresowaniami m.in. siatkówką i sportami ekstremalnymi.

© Zespół Muzyczny Artyści I Created by Design Studio Best Design Studio New York